domik

Lara¹ İnşaat – Hakkında

Lara 1 inşaat hayata geçirdiği tüm projelerle kaliteden ödün vermeden memnuniyeti sağlamaya devam ediyor.

Sektöründe dikkat çeken projeleri ile başarısını kanıtlamış, yılların getirmiş olduğu tecrübeyi kalite ve memnuniyete dönüştürmeyi başarmıştır. Profesyonel yaklaşımı, etik anlayışı ve prensipli çalışma kültürüyle sektörde emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Alanında uzman geniş teknik ekibi ve teknolojik altyapısı ile tecrübeyle kaliteyi birleştiren projelere imza atıyor. Çünkü memnuniyetin esas olduğunu biliyor ve bu çizgide çalışmalarını sürdüyor. Her çalışmasında modern ve yenilikçi yaklaşımıyla yaşam alanlarına değer katmayı esas alıyor.

Yaşam alanlarını hayallerinizin ötesine taşımak için proje süreçlerini başarı odaklı yürütmeye devam ediyor. İhtiyaç ve talep dahilinde projelerini mimari bütünlük ve bulunduğu lokasyonun kültürüne uygun şekilde tasarlıyor.

Çözüm odaklı yaklaşımı ve üstün hareket kabiliyeti sayesinde iş ortakları ve müşterilerini güven odaklı hizmet veriyor. Her geçen sene hayata geçirdiği projeleri ile sektöründe emin adımlarla varlığını güçlendiriyor. Yalıkavak Projesi, Bodrum Birinci Etap Projesi, Bodrum İkinci Etap Projesi gibi örnek projeleriyle modern ve sürdürülebilir yeni nesil yapıları inşaa etmeye devam ediyor.

Attığı her temelde yarına etkisini düşünerek çevre dostu, sürdürülebilir yapıları hayata geçiriyor. Proje süreci boyunca hammadde kullanımında verimli kullanımı ve tasarrufu gözeterek sürdürülebilir yaşamı destekliyor.

Referanslarımız

2019

İDEAL TOWN 2

Doğa manzarasıyla insanın içine huzur veren, hayal edilen yaşam merkezi İdeal Town 2. İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış yaşam alanlarıyla konforlu yaşamı deneyimleyin.

2018

İDEAL TOWN 1

2018 yılında inşaatını tamamladığımız projemiz,  villa tipi 50 konutuyla ev sahiplerine gözalıcı bir manzaranın yanı sıra konforu sunuyor. Huzuru evinde bulanlar için İdeal Town 1.

2020

YALIKAVAK PROJESİ

Sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir yaşam alanının tadını çıkarın. Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Yalıkavak Projesi konutlarımızda konforlu bir yaşamın kapıları sizler için aralanacak.

Neler yaptık

Yalıkavak Projesi

  • Modern Mimari
  • Gözalıcı Manzara
  • Huzurlu Yaşam Alanı

İdeal Town 1

  • Kalitesiyle Güvenilir
  • Zamanın Ötesinde
  • Sürdürülebilir Konut

İdeal Town 2

  • Doğayla İç İçe
  • Konforlu ve Huzurlu
  • Yeni Nesil Konut